Powered by ZigaForm version 3.9.9.3
سایت ادیب نگار در زمینه مشاوره در آموزش انجام پروژه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره در آموزش انجام پروژه  بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره در آموزش انجام پروژه از طریق لینک سفارش مشاوره در آموزش انجام پروژه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

خدمات سایت ادیب نگار در زمینه مشاوره آموزش انجام پروپوزال و پروژه

راهنمایی در جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پروژه 
* مشاوره در نوشتن پروپوزال 
* مشاوره در آموزش انجام پروژه های کلاسی 
* مشاوره در آموزش انجام پروژه کارشناسی ارشد 
* مشاوره در تحلیل آماری پروژه 
* مشاوره در نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) 

اجرای پروژه های تخصصی 
طراحی و اجرای پروژه های نظر سنجی و افکار سنجی
مشاوره آماری تخصصی با بهره گیری از توان و تخصص (آمار)
اجرای فصول 3 و 4 پروژه ( پیاده سازی و تجزیه و تحلیل داده های پرسشنامه با استفاده از نرم افزارهای,SPSS SAS,minitab,S plus, lisrel )
مشاوره در مورد انتخاب موضوع پروژه
راهنمایی و مشاوره در تهیه پروپوزال‏
معرفی منابع
مشاوره در زمینه اطلاعات خام‏
جستجو های اینترنتی
مشاوره و راهنمایی در طراحی و اجرای پرسشنامه
مشاوره و راهنمایی در طراحی و اجرای مصاحبه
برگزاری جلسات آمادگی دفاع از پروژه
مشاوره و راهنمایی در تهیه مطالب و مقالات تخصصی کنفرانس های دانشجویی
‏مشاوره و راهنمایی در زمینه رفع نقص,تصحیح و تکمیل پروژه های نیمه تمام

موسسه ادیب نگار با شناسایی و گردهم آوری تعداد بسیاری از اساتید برجسته و متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف و با تشکیل اولین شبکه جامع متخصصین در حوزه مشاوره در نگارش مقاله و آماده سازی مقالات برآنست تا خدمات مشاوره ای متنوعی را در خصوص آموزش مقاله نویسی، استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد.

 

چاپ کتاب

در موسسه ادیب نگار کلیه خدمات مربوط به کتاب از قبیل استخراج و اخذ مجوز و چاپ در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت ممکن تحت نظر انتشارات صورت می گیرد.

 

ترجمه تخصصی

دپارتمان ترجمه ادیب نگار با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.

 

اکسپت و چاپ مقالات

موسسه ادیب نگار با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخل و خارج از کشور، ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.

 

هدف ما ایجاد یک جامعه ی علمی بدون نقص و آگاه ساختن علمی هموطنانمان در تخصص های مربوطه می باشد. بدین منظور موکدا عرض می کنیم:موسسه در قبال تمامی فعالیت هایی که برای اشخاص آموزش انجام می دهد تعهد آموزش دارد و متخصصین ما با صبر و حوصله در خدمت دانشجویان عزیز می باشند.
همواره نیازمند نظرات سازنده ی شما بزرگوران هستیم…